НОВИНИ

09.07.2009 | Лідер лібералів Європарламенту відмовився від президентства
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Лідер групи лібералів в Європарламенті Грехем Вотсон (Великобританія) вирішив е балотуватися на посаду Президента головного законодавчого органу ЄС.


 


За його словами, відповідне рішення було схвалено трьом найбільшими політичними групами Європарламенту з метою об’єднати зусилля в часи боротьби з економічною кризою.


“Три політичних родини, які заснували ЄС, вирішили поєднати зусилля для його збереження”, - заявив англійський депутат.


“Незважаючи на відмову від своїх планів на президентство в парламенті, я продовжу боротися за посилення та підвищення ефективності Європарламенту, якій мав би більше концентруватися на інтересах та тривогах людей”, - додав Г. Вотсон.


4-7 червня в країнах-членах ЄС відбулися вибори до Європарламенту, за підсумками яких найбільшу кількість місць – 265 з 736 – здобули «народники». Соціалісти стали другою найбільшою групою в парламенті з кількістю місць в 184, група ліберальних партій – третьою з кількістю місць у 84. .


Претендентом на посаду Президента Європарламенту від групи народних партій став поляк Іржи Бузек. Передбачається, що він буде головуватиме 2,5 роки - до 2011 року, після чого президентство перейде німецькому соціалісту Мартіну Шульцу.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект