НОВИНИ

08.07.2009 | Брюссель сподівається, що новий уряд Хорватії продовжить реформи для членства країни в ЄС
За матеріалами - УКРІНФОРМ

З нагоди призначення нового прем'єр-міністра Хорватії Ядранки Косор та затвердження парламентом країни складу нового Кабінету міністрів президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та Єврокомісар з питань розширення Оллі Рен спільно привітали керівника хорватського уряду. Вони висловили надію, що новий Кабінет міністрів продовжить підготовку країни до членства в ЄС.


"Ми віримо, що новий уряд під її керівництвом продовжуватиме з усією рішучістю важливі реформи, які все ще необхідно здійснити для підготовки до членства в ЄС. Європейська комісія продовжує надавати рішучу підтримку європейській перспективі Хорватії та її меті щодо входження до ЄС", - йдеться у спільній заяві.


56-річна Ядранка Косор стала першою в історії Хорватії жінкою, яку призначено на посаду прем'єр-міністра. Вона сформувала уряд за дорученням президента Хорватії Стєпана Месича після того, як попередній уряд Іво Санадера пішов у відставку.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект