НОВИНИ

08.07.2009 | Новообраний парламент Болгарії розпочне роботу 14 липня
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Новий склад парламенту Болгарії розпочне роботу 14 липня. Про це заявив вчора на зустрічі з журналістами президент Болгарії Георгій Пирванов.


 Разом з тим глава РБ повідомив, що через кілька днів після початку роботи парламенту політична партія ГЕРБ, що перемогла на виборах 5 липня, отримає мандат на формування нового уряду. Г.Пирванов також висловив задоволення, що у країні вчергове було проведено чесні і демократичні вибори.


У зв'язку з тим, що у передвиборних програмах правих партій декларувався перегляд участі Болгарії в енергетичних проектах "Південний потік" й АЕС Беленє, президент нагадав про їхню важливість для країни. Ми несемо відповідальність перед партнерами і не маємо права зупиняти ці проекти, додав він.


Георгій Пирванов підтримав прагнення лідера ГЕРБа Бойко Борісова скоротити частину вищої державної адміністрації та ліквідувати кілька міністерств.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8695. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект