НОВИНИ

07.12.2004 | У Берліні пройшла конференція, присвячена ситуації в Україні
Джерело - ProEUROPA

Фонд імені Фрідріха Еберта – впливова суспільно-політична організація, близька до німецьких соціал-демократів – провів у понеділок конференцію, присвячену ситуації в Україні.


Серед тем для обговорення були й перспективи Києва щодо інтеграції в євроатлантичні структури після зміни керівництва країни, повідомляє "Німецька хвиля".


У берлінській конференції взяли участь політики та експерти як з Німеччини, так і з України. Серед них був Герт Аренс – керівник групи спостерігачів від ОБСЄ на президентських виборах в Україні. Керівник Німецько-української групи в Бундестазі Олена Гофман, яка теж брала участь у форумі, висловила думку, що "вибори українського Президента дали потужній поштовх формуванню громадянського суспільства в цій країні". На її переконання, у випадку проведення чесних, демократичних виборів, перевага кандидата від опозиції Віктора Ющенка над його конкурентом Віктором Януковичем стане безперечною.


Думку О.Гофман поділяє й інший учасник конференції, доцент Києво-Могилянської академії Ростислав Павленко. Він переконаний, що перевага В.Ющенка дозволить йому впевнено перемогти навіть у тому випадку, якщо Верховна Рада не ухвалить нового закону про вибори, який би став на перешкоді фальсифікаціям. Р.Павленко вказав на конструктивну роль Євросоюзу та США у справі вирішення політичної кризи в Україні. Він також висловив упевненість, що по завершенню виборчих баталій Київ може сподіватися на конкретні пропозиції від Брюсселя щодо інтеграції України в політико-економічні структури ЄС.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект