НОВИНИ

07.07.2009 | Обама снідає з Путіним: самовар роздувають чоботом
Джерело - УНІАН

Президент США Барак Обама прибув сьогодні в резиденцію прем`єр-міністра Росії Володимира Путіна в Ново-Огарьово. Зустріч Обами і Путіна проходить у Камінному залі, де зазвичай російський прем`єр зустрічається з найбільш високопоставленими зарубіжними гостями.


Як очікується, формальна частина бесіди продовжиться за сніданком. Він завершиться на свіжому повітрі на терасі, де американський президент і прем`єр-міністр Росії зможуть випити по чашці чаю. Для цього на терасі вже підготовлений самовар, який поставили на столик, вкритий вовняною шаллю з традиційними російськими візерунками. Біля столика стоїть одягнений у російський національний костюм чоловік з чоботом в руках. «Роздувати будемо традиційним способом - чоботом», - пояснив він.


З російського боку в бесіді беруть участь міністр закордонних справ Сергій Лавров, заступник керівника апарату уряду Росії Юрій Ушаков, а також директор Департаменту Північної Америки МЗС Ігор Невєров. З американського боку - помічник президента США з національної безпеки Джеймс Джонс, старший заступник Держсекретаря США з політичних питань Вільям Бернс, спеціальний помічник президента США і старший директор відділу Ради національної безпеки США у справах Росії Майкл Макфол.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект