НОВИНИ

03.07.2009 | Другий раунд штабних переговорів військових делегацій України і НАТО з підготовки проекту Робочого плану Військового комітету Україна-НАТО на 2010 – 2011 роки
За матеріалами - НЦЄАІ України

В рамках цього раунду, який був проведений 16-17 червня п.р. в Києві, у таких перемовинах від Альянсу брали участь офіцер зв’язку Офісу зв’язку НАТО в Україні полковник Даріус Адамайтіс, офіцер зі штабу Стратегічного командування НАТО з трансформації підполковник Алекс Кейс та заступник офіцера зв’язку Офісу зв’язку НАТО в Україні підполковник Микола Пікутін, а також представники апаратів аташе з питань оборони країн-членів НАТО, акредитованих в Україні. Українську сторону представляли відповідальні посадовці Головного оперативного управління, Головного управління оборонного планування, Управління євроатлантичної інтеграції, Управління спеціальних операцій Генерального штабу ЗС України, Командування Сухопутних військ ЗС України, Командування сил підтримки ЗС України та Об’єднаного оперативного командування ЗС України.У ході штабних переговорів обговорювались зміст чергового Робочого плану Військового комітету Україна-НАТО та пріоритетні завдання розвитку Збройних Сил України, які планується виконувати за підтримки НАТО у наступному році. Цей документ, який є основним інструментом військового співробітництва ЗС України з Альянсом, буде затверджено під час засідання зазначеного комітету на рівні начальників генеральних штабів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект