НОВИНИ

03.07.2009 | Віце-президент США Джозеф Байден прибув у Багдад з неоголошеним візитом
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Віце-президент США Джозеф Байден прибув з неоголошеним візитом до Багдаду. Він планує зустрітися із іракськими високопосадовцями, американським військовим командування та військовослужбовцями в регіоні.У Багдаді Джозеф Байден проведе переговори із президентом Іраку Джалялем Талабані, прем'єр-міністром Нурі аль-Малікі та спікером місцевого парламенту Айядом аль-Самарраї. Віце-президент США має намір іще раз запевнити іракську сторону у намірі Вашингтону повністю виконати свої зобов'язання в рамках Безпекового договору (Security Agreement) та Стратегічного рамкового договору (Strategic Framework Agreement), а також - план президента Барака Обами щодо згортання американської присутності в регіоні. "Він обговорить із лідерами Іраку важливість досягнення політичного прогресу, який необхідний для стабільного розвитку нації у довгостроковій перспективі", - йдеться у заяві.


За словами прес-секретаря Білого дому Роберта Гіббса, американський віце-президент "буде працювати з іракською стороною над подоланням їх політичних розбіжностей та досягненням примирення"


Відповідно до попередньої програми, візит Джозефа Байдена триватиме три дні. В Іраку він зустріне і свято Дня незалежності США, яке відзначатиметься 4 липня.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект