НОВИНИ

03.07.2009 | У травні рівень безробіття в країнах Єврозони зріс до 9,5 відсотка
Джерело - УКРІНФОРМ

У 16 країнах єврозони в травні поточного року рівень безробіття зріс до 9,5 відсотка у порівнянні з показником у 9,3 відсотка у квітні. Середній для всіх 27 країн Євросоюзу рівень безробіття у травні зареєстровано на позначці 8,9 відсотка (8,7 відсотка у квітні). Ці показники безробіття є найвищими для країн Єврозони за весь період з травня 1999 року. Для всіх 27 країн ЄС ситуація з працевлаштуванням є найгіршою від червня 2005 року. Такі дані оприлюднив у четвер Євростат.


В абсолютних показниках це означає, що у квітні поточного року в країнах Євросоюзу без роботи залишалися 21 млн. 462 тис. людей, з яких 15,013 млн. проживає у єврозоні. У порівнянні із травнем минулого року кількість безробітних європейців зросла на 5,1 млн. осіб (3,4 млн. у єврозоні).


Найнижчий рівень безробіття зареєстровано у Нідерландах (3,2%) та у Австрії (4,3%), найбільше безробітних у травні було в Іспанії (18,7%), в Латвії та в Естонії - 16,3 та 15,6 відсотка відповідно.


Серед вікових категорій у найгіршому становищі з працевлаштуванням знаходяться європейці, молодші за 25 років, серед яких рівень безробіття місяць від місяця стійко тримається на позначці, яка є вищою за 19 відсотків.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект