НОВИНИ

03.07.2009 | Обама пропонує Москві забути про холодну війну
За матеріалами - Української служби ВВС

Президент Сполучених Штатів Барак Обама заявив, що російські методи побудови взаємин зі США часів холодної війни застаріли і мають залишитися в минулому.За словами президента Обами, він висловить цю думку на переговорах з Владіміром Путіним у Москві, що почнуться 6 липня. Колишній президент, а нині прем'єр-міністр Росії, як каже Барак Обама, досі має величезну владу.


В інтерв'ю інформагентству АР президент США сказав, що "Путін однією ногою стоїть на старому шляху ведення діалогу між двома країнами, а другою - на новому".


Водночас Барак Обама зазначив, що Сполучені Штати мають чудові відносини з наступником Путіна на президентській посаді Дмітрієм Медведєвим.


Барак Обама: "У мене склалися дуже гарні стосунки з президентом Медведєвим, і думаю, ми з ним зуміємо вирішити важливі справи, як от визначити рамки для нової угоди, яка замінить Договір про скорочення наступальних озброєнь, що зменшить кількість ядерних боєголовок з обох боків - російського та американського. Але прем'єр Путін досі має в Росії велику владу. Тому важливо, щоб навіть коли ми домовляємося з президентом Медведєвим, потрібно буде переконати Путіна, що старі підходи часів холодної війни застаріли - і настав час піти іншим шляхом".Обама

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект