НОВИНИ

30.06.2009 | Візит віце-президента США Джозефа Байдена в Україну, запланований на липень, сприятиме поглибленню двосторонніх відносин стратегічного партнерства
За матеріалами - УКРІНФОРМ

У рамках неформального засідання міністрів закордонних справ держав-учасниць ОБСЄ т.в.о. міністра закордонних справ України Володимир Хандогій провів зустріч з першим заступником Державного секретаря США Джеймсом Стайнбергом.Під час зустрічі було обговорено шляхи подальшої активізації двостороннього політичного діалогу між Україною і США та можливості поглиблення відносин стратегічного партнерства на основі Хартії про стратегічне партнерство, підписаної в грудні минулого року.


У цьому зв'язку підтверджено взаємну зацікавленість сторін у проведенні візиту віце-президента США Джозефа Байдена в Україну, запланованого на другу декаду липня. Досягнуто порозуміння щодо доцільності реформування механізмів двостороннього співробітництва з метою підвищення їх рівня та ефективності роботи.


Було обговорено також низку питань, пов'язаних з боротьбою з наслідками світової фінансової кризи, в т.ч. співпрацю Української держави з світовими фінансовими інституціями.


Американський дипломат поцікавився станом підготовки річної національної програми з підготовки до членства в НАТО та наголосив на підтримці США процесу євроатлантичної інтеграції України.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект