НОВИНИ

24.06.2009 | Євроатлантична інтеграція: вперше міжнародний форум у Харкові
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Харкові проходить четвертий міжнародний форум «Євроатлантичне майбутнє України». Дводенний захід проводиться за підтримки німецького Фонду імені Конрада Аденауера. 


Зібрання з таким широким представництвом проходить у місті вперше. Бачення майбутніх взаємин України та Північноатлантичного альянсу з огляду на політичні зміни у світі та настрої в українському суспільстві висловили, зокрема, експерти з України, Німеччини, США, Канади.


В Україні є багато об’єктивної інформації про НАТО, але її досі бракує громадянам, оскільки вона не доходить до регіонів, - переконаний директор Інституту євроатлантичного співробітництва Борис Тарасюк, на рахунку якого це участь уже в 62-му регіональному заході спільно з Фондом Аденауера.Більше об’єктивної інформації для «глибинки»


З обласного центру об’єктивну інформацію необхідно нести далі, у «глибинку», - вважає голова координаційної ради Харківського громадського об’єднання «Поступ» Анатолій Сергієнко: «Ми запросили спеціально з кожного району — а їх 27 районів в області — людей, з якими думаємо далі спілкуватися і які стали б ядром подальшого розповсюдження інформації у своїх районах».


Особливу увагу учасників дискусії привернув виступ тимчасового повіреного у справах США в Україні Джеймса Петтіта. Адже після слів президента США Барака Обами про «перезавантаження» системи міжнародних відносин — багатьох на Слобожанщині цікавить, яких саме змін у діях на світовій арені слід чекати від його адміністрації.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9030. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект