НОВИНИ

22.06.2009 | Головний банкір Європи проти нових антикризових програм
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Голова Європейського центрального банку Жан-Клод Тріше радить урядам відмовитися від ухвалення нових антикризових програм. В інтерв’ю французькому радіо Europa 1 у неділю він зауважив: «Бувають часи, коли не можна влізати в нові витрати і робити нові борги. Саме в такій ситуації ми нині перебуваємо».



Багатомільярдні антикризові програми, які ухвалюють уряди, повинні відповідати фінансовій ситуації, переконаний головний банкір Європи. Ухвалювати нові кон’юнктурні програми нераціонально, оскільки це обтяжить бюджети на багато років і лише зажене уряди у ще більші борги, що ляжуть тягарем на наступні покоління.


Оздоровлення вже наступного року


На його думку, достатньо вже ухвалених програм і уряди повинні якнайшвидше взяти фінанси під свій контроль. Тріше також спрогнозував, що світова економіка почне оздоровлення вже наступного року.


Додатковим фактором ризику, який може загострити кризу, голова ЄЦБ назвав ситуацію в Ірані. Нестабільність у цій країні, на думку Тріше, може мати негативний вплив на нафтовий ринок та відлякати інвесторів. Водночас фінансист закликав не драматизувати ситуацію.


 


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7338. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект