НОВИНИ

19.06.2009 | В.Ющенко бере участь у пленарному засіданні XVI Самміту Глав держав Центральної Європи у Сербії
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко бере участь у пленарному засіданні XVI Самміту Глав держав Центральної Європи, що проходить у Сербії.

Президент України Віктор Ющенко
 


Тема Самміту - "Три європейські виклики: економіка, енергетика і розширення ЄС". В умовах глобальної фінансово-економічної кризи, яка вразила всі без винятку країни регіону, цей Самміт набуває особливого значення з точки зору можливості обмінятися національним досвідом подолання кризових явищ та дійти спільних висновків щодо подальших дій на цьому напрямку.


Участь у Самміті беруть глави 14 держав Центральної Європи - Австрії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Італії, Македонії, Молдови, Польщі, Сербії, Словаччини, Словенії, Чехії, Чорногорії, України, Хорватії.


Ідея проведення регулярних зустрічей глав держав Центральної Європи виникла в 1993 році. Мета ініціативи полягала у створенні належних умов для неформального обмін думками з актуальних питань європейської та регіональної політики, розвитку політичного, економічного та гуманітарного співробітництва між державами регіону.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект