НОВИНИ

18.06.2009 | Три Е: центрально-європейський самміт у Сербії
За матеріалами - Української служби ВВС

У сербському Новому Саді розпочинається самміт керівників країн Центральної Європи, в якому візьме участь президент Ющенко.
Сербія проводить цей саміт у Воєводині, де стосунки між етнічними меншинами є добрими. Фото з архівуЦе зібрання вважають впливовим для неформального спілкування лідерів центрально-європейського регіону.


Економія, енерегтика та евроінтеграція - сербською мовою саміт уже охрестили як "Три Е". Мова йтиме про позитивні та негативні аспекти розширення ЄС в умовах світової економічної кризи.


У Сербії, а зокрема у Воєводині, не проводилися міжнародні зутрічі на такому високому рівні кілька останніх десятиріч, від часу розвалу Югославії та громадянських воєн. Сербські власті заявляють, що від самміту очікують перш за все посилення процесу євроінтеграції самої Сербії європейської сім'ї, де вже зараз перебуває більшість країн Центральної Європи.


Самміт символічно проводиться в прогресивній частині Сербії, в автономому краї Воєводині, який завжди гордився розвиненою промисловістю та багатонаціональною культурою. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект