НОВИНИ

18.06.2009 | У Варшаві представлено програму розвитку Польщі до 2030 року
Джерело - УКРІНФОРМ

Програму цивілізаційного розвитку Польщі на найближчі 20 років, з урахуванням викликів сучасності, представив напередодні у Варшаві голова Ради Міністрів РП Дональд Туск.


 У документі, опрацьованому групою радників прем'єр-міністра країни, визначено десять найважливіших викликів, з якими зіткнеться Польща у найближчі два десятиліття. Серед них перелічено, зокрема, конкуренцію, демографічну ситуацію, високу професійну активність, відповідний потенціал інфраструктури, енергетично-кліматичну безпеку, інноваційну економіку, інтелектуальний розвиток суспільства, регіональну співпрацю та ефективність держави.


"Цей документ має бути основою для дебатів над тим, як покращити якість життя людей, незалежно від їхнього віку, місця народження чи проживання", - зазначив голова польського уряду. На його думку, заходи, спрямовані на покращення життя громадян країни, необхідно реалізовувати незважаючи на світову фінансово-економічну кризу.


Д.Туск повідомив, що реалізація цієї програми передбачатиме, зокрема, поступове збільшення з держбюджету витрат на покращення життя віддалених від великих міст регіонів. Серед таких ініціатив він назвав реалізацію проекту "Orlik 2012", в рамках якого до футбольного єврофоруму 2012 року по всій країні побудують футбольні стадіони для молоді. Крім того, необхідною передумовою для розвитку віддалених районів країни Д.Туск назвав широкий доступ у цих районах до Інтернету.


Голова Ради Міністрів Польщі підкреслив, що представлений документ є першою спробою формування справжньої стратегії розвитку країни, яка спиратиметься на визначені пріоритети.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9724. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект