НОВИНИ

17.06.2009 | Конгрес США додатково виділив на війни в Іраку й Афганістані $ 80 млрд
Джерело - Korespondent, Associated Press

Палата представників конгресу США схвалила законопроект про виділення уряду 106 млрд доларів на різні державні потреби.Основну частку цих коштів - 80 млрд доларів - буде спрямовано на фінансування війни в Іраку і Афганістані.


Серед інших статей витрат, що фігурують у законопроекті, - виділення понад 10 млрд у вигляді окремої допомоги Пакистану та Іраку, а також іншим країнам, серед яких, наприклад, Мексика та Грузія. Ще 7,7 млрд дол буде направлено на боротьбу із загрозою нової пандемії грипу.


За документ проголосували 225 конгресменів, проти - 202. При цьому демократам не вдалося домогтися широкої підтримки нових витрат; лише п'ятеро республіканців приєдналися до них при голосуванні. Тепер законопроект про нові державні витрати повинен схвалити Сенат США.


Нагадаємо, у травні сенат США схвалив виділення на військові операції в Іраку і Афганістані додатково 91,3 млрд доларів.


Раніше конгрес США схвалив фінансування безпосередньо військових дій в Іраку і Афганістані у розмірі 47,7 мільярда доларів, ще 23 мільярди доларів підуть на заміну зношеної і знищеної в боях техніки.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект