НОВИНИ

17.06.2009 | До України прибуде спецпредставник США з питань енергетики в євразійському регіоні
Джерело - УКРІНФОРМ

До України прибуде спеціальний представник Сполучених Штатів Америки з питань енергетики в євразійському регіоні Річард Морнінгстар. Окрім Києва, протягом 15-20 червня він відвідає Стокгольм та Москву. Про це йдеться у спеціальній заяві прес-служби Державного Департаменту США.

Річард Морнінгстар
 


Спочатку спецпредставник вирушив до Швеції, де обговорить ряд питань, пов'язаних із майбутнім головуванням цієї країни у Європейському Союзі.


Після цього Річард Морнінгстар очолить американську делегацію, яка прибуде до столиці РФ, аби відновити з російською стороною діалог з питань енергетики. Він має намір обговорити ці проблеми під час зустрічей з міністром енергетики Росії Сергієм Шматком та головою правління "Газпрому" Олексієм Міллером.


З Москви делегація прибуде до України. У Києві Річард Морнінгстар проведе переговори з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, міністром енергетики Юрієм Проданом та іншими високопосадовцями. "Мова йтиме про проблеми енергетичного сектору та про те, як уникнути газових конфліктів у майбутньому", - підкреслюється у заяві американського зовнішньополітичного відомства.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 797. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект