НОВИНИ

17.06.2009 | Конференція з питань безпеки, присвячена ролі НАТО в ХХІ сторіччі
За матеріалами - Офіційного сайту НАТО

У рамках заходів з відзначення 60-ї річниці Альянсу Відділ громадської дипломатії НАТО підтримав проведення міжнародної конференції з питань безпеки, організовану Рухом Арі, провідним турецьким аналітичним центром, що розташований у Стамбулі.


 


На конференцію зібрались майже 150 провідних міжнародних експертів з безпеки – політики, аналітики, науковці та журналісти – з Туреччини та інших країн. НАТО була представлена доктором Стефані Бабст, заступником помічника Генерального секретаря з громадської дипломатії.


Конференція дала можливість детально обговорити роль і місце НАТО в новому середовищі безпеки в той час, коли Альянс виконує на трьох різних континентах стабілізаційні і миротворчі операції в Афганістані і Косові, Тренувальну місію в Іраку, антитерористичну операцію в Середземномор’ї і антипіратську операцію в Аденській затоці, поблизу Африканського рогу і Сомалі.


Дискусії також стосуються нової Стратегічної концепції НАТО, яку союзники невдовзі розпочнуть обговорювати, і численних політичних і військових внесків Туреччини в процес трансформації НАТО. Д-р Бабст закликала учасників турецької конференції грати більш активну роль у формуванні нової концепції Альянсу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6915. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект