НОВИНИ

16.06.2009 | США глибоко занепокоєні ситуацією, що склалася в Ірані після президентських виборів - Держдеп
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки постійно слідкують за ситуацією в Ірані і надзвичайно занепокоєні тим, як розгортаються там події. Про це заявив речник американського зовнішньополітичного відомства Іан Келлі під час чергового прес-брифінгу для журналістів."Ми глибоко стурбовані повідомленнями про насилля, арешти та можливі порушення під час виборчого процесу", - підкреслив представник Державного департаменту. За його словами, загальне піднесення та активні дебати навколо цих виборів привернули увагу міжнародної спільноти. Водночас, Іан Келлі наголосив, що за будь-яких обставин має поважатися "невід'ємне право людей на мирне висловлювання своєї думки".


Речник Держдепу підтвердив, що США мають сумніви відносно результатів президентських виборів в Ірані. "З цього приводу висловлювали занепокоєння кілька кандидатів, а це, звичайно, змушає сумніватися", - пояснив він.


Разом із тим, представник дипломатичного відомства прямо не вказав на наявність порушень чи фальсифікацій. Він наголосив, що США та уся міжнародна спільнота намагаються з'ясувати, що насправді відбулося в Ірані. "Зробити якісь оцінки важко, оскільки на виборах не було міжнародних спостерігачів", - зазначив Іан Келлі.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект