НОВИНИ

16.06.2009 | Огризко заявляє про саботування урядом програм по вступу України в НАТО
Джерело - Українська правда

Перший заступник секретаря РНБО, екс-міністр іноземних справ Володимир Огризко заявляє про саботування урядом програм по вступу України в НАТО.


Про це він заявив, виступаючи на засіданні 6-ої Асамблеї Громадської Ліги Україна-НАТО на тему "Розвиток безпеки для цивільного суспільства в міжнародному контексті: сучасне сприйняття, стан і перспективи" у вівторок у Києві.


 


"На великий жаль, через позицію нашого рідного уряду, ми не можемо займатися тією роботою (по вступі України в НАТО), що проводилася навіть минулого року", - заявив Огризко.


Зокрема, за його словами, у поточному році Кабінет міністрів фактично припинив фінансування всіх програм, які були направлені на розширення євроатлантичного співробітництва України і НАТО.


"На жаль, фінансування було практично припинено... але, незважаючи навіть на ті крихи, які одержувало Міністерство закордонних справ, ми продовжували вести нашу роботу в даному напрямку", - сказав перший він.


У той же час Огризко запевних присутніх у тому, що апарат РНБО "візьме на себе контролюючу функцію щодо євроатлантичних прагнень України".


"Давайте з оптимізмом дивитися в майбутнє - так чи інакше Україна буде в НАТО!", - підкреслив він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект