НОВИНИ

16.06.2009 | Сьогодні у Люксембурзі Тимошенко спитають про те, що робиться в Україні
За матеріалами - УНІАН

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні у Люксембурзі візьме участь у 13-му засіданні Ради з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом.


Як повідомляє Управління у зв`язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів України, напередодні Ю.ТИМОШЕНКО відбула з робочим візитом до Люксембургу.


Планується також, що під час перебування у Люксембурзі прем’єр зустрінеться з членом Європейської комісії з питань зовнішніх відносин Бенитою ФЕРРЕРО-ВАЛЬДНЕР, Генеральним секретарем Ради ЄС, Високим представником з питань Спільної зовнішньої та безпекової політики Хав’єром СОЛАНОЮ, Великим Герцогом Люксембургу АНРІ, прем’єр-міністром, державним міністром, міністром фінансів Великого Герцогства Люксембург Жаном-Клодом ЮНКЕРОМ.


Як повідомляв УНІАН, Україна і Європейський Союз сьогодні на засіданні Ради з питань співробітництва планують обговорити проект Порядку денного асоціації.


Згідно з проектом, Порядок денний асоціації має замінити собою План дій Україна-ЄС, який був практичним інструментом співпраці в рамках виконання Угоди про партнерство та співробітництво.


Проект Порядку денного складається з двох частин: стратегічної та операційної. В стратегічній частині, зокрема, міститься загальний опис стану відносин України та ЄС, починаючи з набуття Україною незалежності у 1991 році.


Операційна частина визначає конкретні пріоритети в різних сферах співробітництва: політичний діалог, права людини, міжнародна та безпекова політика, економічне співробітництво.


У документі зазначається, що він спрямований на полегшення набуття чинності майбутньої Угоди про асоціацію, а пріоритети в ньому можуть змінюватися в результаті щорічного перегляду сторонами.


Як повідомляв УНІАН, Єврокомісія хоче обговорити з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко політичну ситуацію в Україні під час засідання Ради співробітництва ЄС-Україна. Про це власному кореспонденту УНІАН у Брюсселі повідомив чиновник Єврокомісії.


“Є, звичайно, питання, які виникли останнім часом. Зокрема, йдеться про політичну ситуацію в Україні на фоні підготовки до виборів, про економічну ситуацію”, - сказав співрозмовник агентства.


За його словами, у ході засідання також планується розглянути стан двосторонніх відносин, питання розвитку візового діалогу тощо.


“Ніяких документів підписувати не планується”, - сказав співрозмовник агентства.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект