НОВИНИ

15.06.2009 | Доський раунд: є надія?
За матеріалами - Європейського простору

7 – 9 червня в Індонезії пройшла конференція міністрів так званої Кернської групи з 19 провідних країн-експортерів аграрної продукції, присвячена пошукам шляхів поновлення багатосторонніх торговельних переговорів у рамках Доського раунду. У конференції також взяли участь представники США, Китаю, Індії та ЄС, і генеральний директор СОТ Паскаль Ламі.


 


У підсумковому комюніке міністри висловили упевненість, що переговірники на рівні міністрів мають зібратися в Женеві ще до серпневої відпустки СОТ і визначити «дорожню карту» для завершення Доського раунду переговорів.


Найбільшу надію навіює те, що у двох країнах – США й Індії, незгода між якими провалила переговори на рівні міністрів торік у липні, змінилися головні переговірники. Новий торговий представник США Рон Кірк і новий міністр торгівлі Індії Ананд Шарма зустрілися в рамках конференції Кернської групи і начебто побачили шляхи порозуміння.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 683. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект