НОВИНИ

15.06.2009 | Колишній прем'єр-міністр Польщі Єжи Бузек має реальні шанси стати Президентом Європарламенту - думка європарламентарія
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Шанси колишнього прем'єр-міністра Польщі Єжи Бузека стати президентом Європарламенту стали реальнішими. Про це в інтерв'ю польським ЗМІ повідомив сьогодні голова комісії у закордонних справах Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський.

Колишній прем'єр-міністр Польщі Єжи Бузек
 


Ці оптимістичні для поляків прогнози він висловив після засідання керівництва Європейскьої народної партії (ЄНП) - найвпливовішої європейської фракції Європарламенту. "Після засідання президіуму та політичного бюро партії думаю, що оптимістичніше можемо дивитися на шанси Єжи Бузека обійняти посаду президента Європарламенту. Це не означає гарантії, ані стовідсоткової впевненості, однак ми є оптимістами",- заявив Я.Саріуш-Вольський. Він додав, що ЄНП обере зі своїх лав власного кандидата на цю посаду 7 липня цього року.


Польський європарламентарій відзначив, що його оптимізм виникає з декларації підтримки кандидатури Є.Бузека, про яку повідомили сьогодні представники ряду країн.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4728. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект