НОВИНИ

12.06.2009 | Саркозі та Меркель підтримують переобрання президента Єврокомісії
Джерело - AFP, УНІАН

Франція та Німеччина підтримують кандидатуру Жозефа Мануеля Баррозу на другий термін президентства в Європейській комісії.
 


Про це заявив Президент Франції Ніколя СаркозіІ після зустрічі вчора в Єлісейському палаці з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.


“Ми підтримаємо кандидатуру Ж.Баррозу”, - сказав він.


Водночас, за словами французького Президента, обидва лідери погодилися просити Ж.Баррозу представити свою програму на наступний 5-річний мандат із урахуванням найскладнішої після Другої світової війни світової економічної кризи.


“Його обов’язком буде забезпечити, щоб Європа захищала європейців”, - зазначив Н.Саркозі, додавши, що задля цього, зокрема, потрібно покращувати регулювання фінансових ринків.


9 червня Президент Єврокомісії Ж.Баррозу заявив про готовність залишитися Президентом Єврокомісії на другий термін. Водночас прем’єр-міністр головуючої в ЄС Чехії Ян Фішер заявив про намір розпочати консультації з лідерами ЄС щодо кандидатури Ж.Баррозу. Обговорення питання має відбутися 18-19 червня на засіданні Європейської Ради .


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект