НОВИНИ

11.06.2009 | Афганістан і Косово – у центрі уваги міністрів оборони країн НАТО
За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Глави оборонних відомств 28 країн-членів НАТО збираються сьогодні на дводенну нараду. Вони – разом із представниками країн-партнерів – обговорять основні виклики, пов’язані з операціями альянсу та миротворчими місіями.


Особливу увагу учасники зустрічі приділять військовій трансформації Північноатлантичного Альянсу. У центрі уваги будуть Афганістан та Косово. У засіданні Комітету оборонного планування вперше візьмуть участь представники Албанії та Хорватії. Ці країни зовсім недавно стали членами альянсу.


Крім міністрів оборони країн-членів НАТО у брюссельській штаб-квартирі також відбудеться нарада із представниками військових відомств країн Ради євроатлантичного партнерства. Україну на цій зустрічі представлятимуть члени української місії при НАТО на чолі з послом Ігорем Сагачем.


Військові міністри альянсу протягом двох днів дискутуватимуть виключно на «операційні» теми. Проблеми співпраці з Росією не включені до порядку денного їхніх зустрічей. Проте, поміж іншим, «російське питання» все ж підійматиметься, зазначив представник НАТО Роберт Пшель: «Я не беруся стверджувати, що це питання взагалі не обговорюватиметься. Проте, стосунки з Росією не значаться серед головних на порядку денному зустрічі міністрів».| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3274. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект