НОВИНИ

11.06.2009 | Росія проведе масштабні військові навчання на Північному Кавказі
Джерело - Українська правда

З 29 червня по 6 липня Росія проведе оперативно-стратегічне навчання Північно-Кавказького військового округу "Кавказ-2009".Керувати військовими маневрами буде начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Микола Макаров. Всього в навчаннях візьмуть участь близько 8,5 тисячі військовослужбовців, буде задіяно приблизно 200 танків, 450 броньованих машин і до 250 артилеристських знарядь різного призначення, повідомляє Міноборони РФ.


Під час маневрів Кавказ-2009 пройде ряд навчань тактичного масштабу, в кожному з яких візьмуть участь близько 2 тисяч осіб і буде задіяно до 80 танків, 100 броньованих машин, 100 артилеристських знарядь.


У ході навчань планується оцінити стан бойової та мобілізаційної готовності військ в південно-західному регіоні. Однією з цілей навчання стане вдосконалення взаємодії органів військового управління силових відомств у Південному федеральному окрузі РФ.


Сценарій навчань передбачає практичні дії військ в режимі поступового загострення обстановки з переростання від кризових ситуацій до збройних конфліктів.


Нагадаємо, 8-29 вересня на території Білорусі пройдуть широкомасштабні навчання Захід, в ході яких будуть задіяні дві армії РФ в повному складі.


У період з 10 серпня до 28 вересня пройдуть навчання Ладога з Ленінградським військовим округом у повному складі, з частинами Сибірського військового округу, а також з участю Північного флоту та Балтійського флоту


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект