НОВИНИ

10.06.2009 | Швеція назвала пріоритети головування в ЄС
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Пріоритетами шведського президентства в ЄС будуть боротьба з економічною кризою і безробіттям, а також протидія кліматичним змінам.


Про це заявив сьогодні прем’єр-міністр Швеції Фредрік Рейнфельдт, виступаючи на зустрічі в Центрі Європейських політичних досліджень.


“Перед Європою стоїть багато складних викликів. Я переконаний, що кожен виклик – це нові можливості. І це те, чим має займатися швецьке президентство – відповідати на виклики”, - сказав він.


Прем’єр водночас зазначив, що відповідальність за боротьбу з викликами має розділяти вся Європа, а не лише шведське головування в ЄС.


Серед інших важливих тем, яким Швеція планує приділити увагу під час свого головування в ЄС Ф.РЕЙНФЕЛЬДТ назвав Стратегію розвитку Балтійського моря, посилення співпраці в сфері юстиції, а також продовження переговорів з Хорватією та Туреччиною щодо членства в ЄС. При цьому, прем’єр Швеції зазначив, що прогрес на переговорах, переважно, залежатиме від досягнень цих країн.


Швеція головуватиме в ЄС з 1 липня по 31 грудня 2009 року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект