НОВИНИ

09.06.2009 | Обама створить 600 тис. робочих місць за 100 днів
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама сподівається створити або зберегти 600 тис. робочих місць протягом наступних 100 днів завдяки прискоренню реалізації 10 великих проектів, що фінансуються із програми стимулів, схваленої Конгресом у лютому.


 "Нам потрібна ще довга дорога до відновлення, але ми йдемо вірним шляхом", - сказав Обама. Його заява з'явилася через три дні після того, як міністерство праці повідомило про зростання безробіття у травні до 9,4 відсотка.


Білий дім заявив, що програма стимулів вартістю 787 млрд доларів США допомогла зберегти або створити понад 150 тис. робочих місць у перші 100 днів відтоді, як була підписана. За оцінкою Білого дому, цей закон допоможе створити 3-4 млн робочих місць на початок 2011 року.


До числа проектів, про прискорення яких було оголошено у понеділок, входить 200 нових систем у галузі водопостачання та утилізації відходів і створення 125 тис. літніх робочих місць для молоді. Крім того, розпочнеться робота над ремонтними та будівельними проектами у 98 аеропортах, на 1 500 трасах і в 107 національних парках. Білий дім вже пообіцяв виділити понад 135 млрд доларів США з програми стимулів на різні проекти, але тільки близько 44 млрд доларів США було виплачено.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект