НОВИНИ

09.06.2009 | «Одіозні» євродепутати
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

На думку експертів, у Європарламенті нового скликання навряд чи пануватиме гармонія. Адже місця у залі займуть одразу кілька одіозних особистостей.


Підпалювач «Макдональдсу»


Після підбиття підсумків виборів до Європарламенту стали відомі й імена тих, хто отримає депутатські мандати. Серед них француз Жозе Бов. Фермер та активіст руху антиглобалістів прославився тим, що 1999 року підпалив у одному з міст у центрі Франції приміщення «Макдональдса».Перший секретар ЦК компартії


Не менш завзято відстоював свої переконання і майбутній євродепутат від Латвії Альфред Рубікс. Колишній перший секретар ЦК компартії Латвії Рубікс після розвалу Радянського Союзу кілька днів сидів у латвійській в’язниці за звинуваченням у спробі повалення демократичного уряду та зраді батьківщини. Тож, Рубікс аж ніяк не відчуває теплих почуттів до країн Західної Європи.


«Пірат»


Войовничо налаштований до Євросоюзу та, зокрема, законодавчих актів, що були укладені останнім часом, і швед Крістіан Енгстрьом. Головний кандидат від «Партії піратів», що відстоює права інтернет-користувачів, як і очікувалося, виборов місце в Європарламенті. Сама ж партія нині займає третє місце за кількістю зареєстрованих членів у Швеції.


Президентська донька


Потрапила до Європарламенту й молодша донька нинішнього президента Румунії Траяна Басеску – Єлена, яка балотуватися як незалежний кандидат, але після виборів повідомила, що приєднається до консервативної партії батька. Як зазначають оглядачі, саме Басеску наполіг на тому, щоб Єлена стала депутатом і змінили імідж розбещеної дівчинки та постійної відвідувачки нічних клубів на більш серйозний.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект