НОВИНИ

09.06.2009 | У Молдові готуються до дострокових виборів
Джерело - УНІАН

Центральна виборча комісія Молдови приступила до організації дострокових парламентських виборів.


Секретар ЦВК Юрій Чокан повідомив сьогодні журналістам, що завтра буде створена комісія з прийому документів від учасників виборів, а також видано розпорядження місцевій владі приступити до складання списків виборців.


Комісія розпочне роботу після того, як Президент країни Володимир Воронін підпише указ про призначення дати дострокових виборів. Як сказав В.Воронін, він зробить це після того, як буде затверджена кандидатура прем`єра - 10 червня, для чого у фракції комуністів є достатня кількість голосів.


Як повідомлялося, молдавські депутати 3 червня не змогли з другої спроби обрати Президента країни, і тепер, згідно з Конституцією, парламент буде розпущено. На голосування були висунуті кандидатури чинного прем`єр-міністра Зінаїди Гречаної і посла Молдови в Росії Андрія Негуци. За З.Гречану проголосували 60 депутатів, за А.Ннегуцу не було віддано жодного голосу. З.ГРЕЧАНІЙ для обрання Президентом не вистачило одного голосу. 20 травня комуністам теж не вистачило одного голосу, щоб З.ГРЕЧАНА стала Президентом. В.ВОРОНІН заявив, що розпустить парламент після затвердження нового уряду, на пост глави якого він висунув З.ГРЕЧАНУ.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект