НОВИНИ

09.06.2009 | Гордон Браун наразі не йде у відставку
За матеріалами - Української служби ВВС

Британський прем"єр міністр пережив ще одну спробу змусити його піти у відставку.Кореспонденти кажуть, що більшість депутатів від правлячої лейбористської партії підтримали пана Брауна на зустрічі в Палаті громад.


Його вітали оплесками, коли він заходив до кімнати, а один з його прихильників Клайв Беттс сказав, що промова прем"єр міністра була вражаючою.


Однак кілька інших депутатів повторили заклики до пана Брауна піти у відставку після значних втрат лейбористської партії на виборах до Європарламенту та місцевих органів в Британії.


Не зважаючи, а можливо і завдячуючи жахливим результатам лейбористської партії на виборах до Європарламенту, більшість депутатів від тієї партії підтримали прем"єр міністра. На зустрічі з представниками партії деякі критики прямо закликали його піти у відставку. Але їх була меншість.


Гордон Браун визнав свої слабкі місця і обіцяв, що звертатиме більше уваги на те, що йому кажуть. Як виглядає, принаймні наразі небезпека минула.


Його прихильники сподіваються, що він може відновити єдність в рядах партії та довіру до уряду. Але критики вважають, що він став надзвичайно слабким після кількох останніх днів, а критика та питання щодо його лідерства нікуди не дінуться, і це лише тимчасова відстрочка.
Гордон Браун


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7622. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект