НОВИНИ

05.06.2009 | Рада міністрів ЄС розгляне енергетичні відносини з Росією і Україною у Люксембурзі
Джерело - УКРІНФОРМ

Рада міністрів ЄС з питань транспорту, телекомунікацій та енергетики, засідання якої відбудеться у Люксембурзі 11-12 червня поточного року, серед інших питань розгляне енергетичні відносини Євросоюзу з Росією і Україною. Про це йдеться у інформації щодо порядку денного Ради міністрів ЄС, яку було розповсюджено сьогодні прес-офісом Секретаріату Ради ЄС.


Росія і Україна позначені першими пунктами "енергетичної" складової порядку денного Ради міністрів ЄС. На продовження дискусії європейські урядовці розглянуть комплекс питань, пов'язаних зі створенням Південного енерготранспортного коридору, з діяльність та перспективами розвитку Енергетичного співтовариства, відносини Євросоюзу з ОПЕК та іншими галузевими міжнародними організаціями.


Європейські міністри у зовнішньополітичному блоці розглянуть також рішення щодо затвердження мандату Єврокомісії на відкриття переговорів з Грузією з укладення "широкої авіатранспортної угоди".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект