НОВИНИ

05.06.2009 | У Брюсселі відбуваються перші формальні консультації в рамках Східного партнерства
За матеріалами - УКРІНФОРМ

У Брюсселі сьогодні відбуваються перші формальні консультації в рамках Східного партнерства. Як відомо, ця ініціатива ЄС, до якої залучено шість країн Східної Європи - Молдова, Білорусь, Україна, Вірменія, Азербайджан та Грузія, - передбачає як поглиблення двостороннього співробітництва Євросоюзу з кожною із згаданих країн, так і формат багатосторонньої співпраці.


Зустріч відбувається в рамках так званої "багатосторонньої платформи", яка присвячена розвитку демократії, модернізації системи адміністративного управління та зміцненню стабільності.


У сьогоднішньому засіданні окрім представників всіх країн ЄС та шести країн-партнерів, беруть участь офіційні особи Секретаріату Ради ЄС, представники Європейського парламенту, Комітету регіонів та Європейського економічного та соціального комітету. В ході обговорення учасники розглянуть два "пілотних" проекті в рамках Східного партнерства - програму Інтегрованої системи охорони кордонів та проект з "Упередження, досягнення готовності та реагування на природні та техногенні катастрофи".


Серед інших "пілотних ініціатив" - інтеграція ринків електрики, ефективність енергетики та поновлювальні джерела енергії, створення інструментів з підтримки малого та середнього бізнесу, диверсифікація джерел постачання енергії. Ці напрямки будуть розглянуті дещо пізніше. Наступні зустрічі в рамках багатосторонніх платформ відбудуться також у Брюсселі та будуть присвячені розвитку контактів між людьми (10 червня), енергетичній безпеці (17 червня), економічній інтеграції та сумісності з політикою ЄС (26 червня).| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект