НОВИНИ

05.06.2009 | Навчально-інформаційний семінар «НАТО: друг чи ворог?»
За матеріалами - Європейського простору

3 червня 2009 року у Львівському центрі євроатлантичної інтеграції відбувся навчально-інформаційний семінар «НАТО: друг чи ворог?», співорганізаторами якого виступили Львівська обласна державна адміністрація, Львівський центр євроатлантичної інтеграції.


  


Участь у семінарі взяли представники обласної і районної влади, вищих навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій та ЗМІ. Спеціально запрошеними учасниками стали Мішель Дюре, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні, і Костянтин Бабак, завідувач сектору інформування громадськості та підготовки фахівців у сфері євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України.


Метою заходу було ознайомити учасників із діяльністю ЛЦЄІ та обговорити шляхи інформування громадськості у контексті існуючих у суспільстві стереотипів про НАТО та європейський вектор інтеграції України.


У процесі дискусії учасники семінару склали перелік основних негативних і позитивних наслідків можливого приєднання України до НАТО та дійшли згоди, що пріоритетом для нашої країни є трансформація в економічній, соціальній, військовій, освітній, науковій сферах.


Як зазначив Мішель Дюре, найскладніше для України – знайти консенсус у суспільстві та здійснити великий обсяг роботи з досягнення європейського рівня життя. На думку координатора ЛЦЄІ Ігоря Гусака, саме переваги від досягнення європейських стандартів у різних аспектах діяльності нашої держави незалежно від вступу до НАТО повинні стати лейтмотивом суспільної дискусії за нинішніх політичних обставин.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3494. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект