НОВИНИ

05.06.2009 | Газпром оголосив "Нафтогаз" "головним болем європейського масштабу"
Джерело - Українська правда

Голова правління "Газпрому" Олексій Міллер на зустрічі з головою правління EON Ruhrgas AG Бернхардом Ройтерсбергом висловив стурбованість з приводу оплати Україною поставок газу.


За підсумками зустрічі Олексій Міллер сказав, що "колеги з EON Ruhrgas в черговий раз висловили занепокоєння з приводу здатності України вчасно оплачувати постачання російського газу, а також забезпечувати безперебійний транзит вуглеводнів у Європу".


"З огляду на практично монопольну позицію цієї країни в транспортуванні" блакитного палива" з Росії, нам зрозуміло, чому проблеми" Нафтогазу "вже встигли стати головним болем європейського масштабу", - заявив Міллер, повідомляє сайт "Газпрому".


"Обговорюючи це питання сьогодні, ми з німецькими колегами зійшлися на думці, що гарантія надійного енергозабезпечення європейців вимагає негайного вироблення плану по взаємодії всіх учасників ринку - постачальника, країни-транзитера, споживачів", - відзначив він.


У рамках такого плану до завдань, які потребують реалізації в короткостроковий період, відзначають в "Газпромі", належить пошук джерел фінансування для оплати споживаного Україною газу і газу, який необхідно закачати в її підземні сховища, а також для модернізації української ГТС.


"До планів довгострокового характеру - активізація роботи Росії та ЄС щодо реалізації проектів" Північний потік" і "Південний потік", які протягом десятиліть зможуть забезпечувати безперебійні поставки природного газу, таким чином гарантуючи відсутність яких би то не було конфліктів між учасниками енергетичного бізнесу" , - заявив Міллер.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект