НОВИНИ

05.06.2009 | США не приєднаються до нового міжнародного документу щодо обмеження шкідливих викидів в атмосферу без участі в ньому Китаю
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки не збираються приєднуватися до нового міжнародного документу щодо обмеження шкідливих викидів в атмосферу без участі в ньому Китаю та інших країн, що розвиваються. Про це заявив спеціальний представник американської адміністрації з проблем глобальних кліматичних змін Тодд Стерн.Під час прес-конференції, присвяченій його майбутній поїздці до КНР, спецпредставник наголосив, що нові правила та підходи у цьому напрямку будуть дієвими лише за умови залучення усіх крупних держав. Він підкреслив, що деякі країни посилаються на небажання приєднатися до відповідного договору без США, а "Сполучені Штати Америки не хочуть цього робити без Китаю та інших головних гравців".


Тодд Стерн зазначив, що наступного тижня планує відвідати КНР разом із радником Білого дому з питань науки Джоном Холдреном та заступником міністра енергетики США Девідом Сандалоу. Американська делегація сподівається дати поштовх двостроронній співпраці у напрямку новітніх енергозберігаючих технологій та знайти спільні позиції щодо майбутнього міжнародного договору відносно скорочення викидів парникових газів.


Дія Кіотського протоколу закінчується в 2012 році, тому вже зараз усі зацікавлені сторони працюють над розробкою основ майбутніх домовленостей. Міжнародна конференція з цього приводу запланована на грудень 2009 року і має відбутися в Копенгагені. Адмінстрація президента Барака Обами проводить активну політику, спрямовану на зменшення шкідливих викидів в атмосферу на території країни. Керівництво поки висловлює готовність брати участь і в майтутньому міжнародному договорі, однак за умови участі в ньому інших держав, що розвиваються.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8219. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект