НОВИНИ

04.06.2009 | Данія підтримує прагнення України долучитися до ЄС та НАТО
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Данія підтримує європейські і евроатлатлантичні прагнення України, заявив Державний Секретар МЗС Данії Майкл Сильмер-Йонс. Про це Сильмер-Йонс заявив в ході зустрічі з в.о. міністра закордонних справ України Володимиром Хандогієм в середу в Данії. Держсекретар також відзначив прогрес України на цьому шляху.


В ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання співпраці між Україною і Данією.В середу почався робочий візит Хандогія в Данію з метою участі в роботі 15-го засідання Ради міністрів держав Балтійського моря.Нагадаємо раніше польський прем'єр-міністр Дональд Туск заявив, що Варшава виступає за долучення України до ЄС, а Грузію вважає стратегічним партнером НАТО і Євросоюзу, заявив. "Ми є прихильниками розширення Євросоюзу. Ми підтримуємо вступ до Євросоюзу України, Хорватії та Туреччини. Ця позиція польського уряду незмінна", - сказав він.Також і Угорщина має намір підтримувати європейські та євроатлантичні прагнення України, про це повідомив президент Угорщини Лайош Шойом після переговорів з Президентом України Віктор Ющенком. За словами президента Угорщини, його країна триматиме відкритими двері для набуття Україною повноправного членства в європейських структурах.До того глава МЗС Литви Вигаудас Ушацкас на зустрічі з держсекретарем США Гіларі Клінтон у Вашингтоні закликав нову американську адміністрацію і надалі послідовно підтримувати внутрішні реформи в Україні і в Грузії, а також допомогти цим державам наблизитися до стандартів ЄС і НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7752. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект