НОВИНИ

04.06.2009 | Експерти ЄС аналізуватимуть підготовку до скасування віз для України
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Україна та ЄС домовилися про початок роботи місій експертів ЄС з метою аналізу підготовки України до скасування візового режиму.


Таке рішення було схвалено сьогодні на засіданні Трійки ЄС-Україна на рівні міністрів юстиції та внутрішніх справ у Люксембургу.


Згідно з рішенням, виїзні місії експертів ЄС під час відвідувань України проводитимуть детальний аналіз ситуації у сфері безпеки документів, боротьби з нелегальною міграцією, безпеки та правопорядку тощо.  За результатами роботи експертів будуть вироблені рекомендації щодо методології подальшого процесу визначення умов запровадження безвізового режиму поїздок громадян України до країн-членів ЄС.


Таким чином, діалог про безвізовий режим виходить на новий, “операційний” рівень.


В ході сьогоднішнього засідання українська сторона також поінформувала колег по ЄС про заходи, які вживатимуться для якнайшвидшого виконання необхідних для безвізового режиму кроків, зокрема, активізації облаштування державного кордону України, здійснення глибоких реформ системи органів внутрішніх справ, створення єдиного Державного імміграційного органу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7895. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект