НОВИНИ

04.06.2009 | На інвестиційному форумі у Варшаві обговорено підготовку Польщі до Євро-2012
Джерело - УКРІНФОРМ

Підготовка до Євро-2012 у Польщі була однією з основних тем дводенного інвестиційного форуму, що завершив свою роботу у Варшаві.


Під час зустрічі відзначено, що вартість інвестицій у галузях, пов'язаних з організацією фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, сягає кільканадцяти мільярдів євро. Це, у свою чергу, призводить до значного зацікавлення багатьма зарубіжними компаніями проектами у сфері підготовки до чемпіонату.


Держсекретар міністерства спорту та туризму Польщі Адам Герш підкреслив, що до початку турніру у Польщі збудують шість нових стадіонів вартістю 3,5 млрд злотих (близько 1,1 млрд доларів США). При цьому, більшу половину цих коштів виділить держава. Звертаючись до інвесторів, А.Герш акцентував увагу, що будівництво стадіонів це лише частина коштів, які відомство виділяє на спортивну інфраструктуру. Зокрема, міністерство разом з органами місцевого самоврядування щороку витрачає близько 1 млрд злотих (більше 300 млн доларів США) на програму будівництва футбольних полів для молоді - "Orlik -2012", а ще 1 млрд злотих відомства разом з прибутками від спортивного тоталізатора витрачається на спорудження великих спорткомплексів у кількох польських містах.


У свою чергу, заступник Держсекретаря у міністерстві інфраструктури РП Патриція Волінська-Барткевич повідомила, що відомство стоїть перед серйозним вибором пріоритетів, оскільки усі проекти у сфері дорожньої інфраструктури до початку турніру не вдасться реалізувати. На будівництво доріг у Польщі в найближчі кілька років буде призначено 121 млрд злотих (більше 37 млрд доларів США), додала чиновник.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8590. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект