НОВИНИ

04.06.2009 | Д. Медведєв заявляє, що РФ перейде на 100% попередню оплату в разі зриву термінів оплати Україною газу
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Росії Дмитро Медведєв вкотре заявляє, що РФ перейде на 100% попередню оплату в разі зриву термінів оплати Україною газу.


Про це він заявив на зустрічі з віце-прем'єр-міністром Росії Ігорем Сєчиним, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в РФ з посиланням на прес-службу Кремля.


Д. Медведєв заявив, що Україна повинна платити відповідно до того договору, який укладений. "Подобається він комусь чи ні, для нас абсолютно байдуже, яку позицію займають зараз наші колеги. Вони підписали договір, вони повинні його виконувати. Якщо цей договір не буде виконуватися, ми змушені будемо запровадити санкційний режим. Він полягає в переході на 100-відсоткову попередню оплату майбутніх поставок", - сказав Д. Медведєв.


При цьому він зазначив, що уряд РФ має докласти всіх зусиль для того, щоб мінімізувати ці негативні наслідки і "по можливості допомогти Україні як державі, яка сьогодні відчуває дуже істотні фінансові труднощі".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект