НОВИНИ

04.06.2009 | Держсекретар США кинула виклик Китаю
За матеріалами - Української служби ВВС

Держсекретар США Хіларі Клінтон закликала Китай оприлюднити імена вбитих під час придушення акції протесту на площі Тяньанмень рівно 20 років тому.У незвично жорстких коментарях щодо Китаю, пані Клінтон зазначила, що та країна має дослідити темні сторінки свого минулого.


Китайський уряд тим часом вдався до надзвичайних заходів, аби не допустити будь-якого вшанування річниці подій на площі Тяньанмень.


Сама площа перебуває під посиленним наглядом поліції.


Одна з китайських правозахисниць - Чжень Цзінянь - повідомила, що китайська поліція фактично взяла її під домашній арешт, щоби вона не змогла потрапити на площу Тяньанмень:


"Багатьом людям байдужа річниця четвертого червня. Але четверте червня є дуже важликою датою для цілої країни - для всіх китайців. А відтак, коли я знову буду на свободі, і коли отримаю таку можливість, я буду боротися за те, аби громадськість отримала уявлення про громадянське суспільство і права людини."| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2084. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект