НОВИНИ

03.06.2009 | Чехія пропонує Visapoint і наполягає на меддовідках
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Система Visapoint має охопити чеські посольства у шістнадцятьох країнах – від Росії до Конго – і вивести заявника на безпосередній контакт з дипломатичним представництвом. Таким чином претендент на візу може уникнути  «послуг» посередників-хабарників. Але без довідки про відсутність ВІЛ-інфекції, туберкульозу та сифілісу не поможе заявникові ніяка система. «Довідка, – потвердив учора міністр закордонних справ Ян Когоут, – документ обов’язковий». Таких довідок вимагають від українців та громадян ще кількох держав.

Інтернетвидання Mediafax повідомило. що, з огляду на новий візовий режим, в Україні поширюються античеські настрої і що Київ збирається вжити відповідних контрзаходів. Глава чеської дипломатії сказав, що не надає великої ваги київським заявами. На запитання, чому Україна опинилася в компанії таких країн, як Кенія, Конго, Нігерія, Ян Когут відповів, що його міністерство ґрунтувалося на інформаціях, які надав Світовий банк.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект