НОВИНИ

03.06.2009 | У Кабміні відбулося засідання Урядового комітету європейської інтеграції та міжнародного співробітництва
Джерело - УНІАН

Під головуванням віце-прем'єр-міністра України Григорія Немирі відбулося засідання Урядового комітету європейської інтеграції та міжнародного співробітництва.


За результатами обговорення засідання комітету було прийнято рішення схвалити наступні документи:


- проект Розпорядження Президента України "Окремі питання реалізації Фінансової угоди (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кв. Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком" щодо уповноваження Міністра палива та енергетики Юрія Продана на здійснення зносин з Європейським інвестиційним банком;


- проект Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для сплати внесків України до бюджету ООН, органів і спеціальних установ системи ООН та інших міжнародних організацій ООН, інших міжнародних організацій і співтовариств".


- проект Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку щодо заходів для сталого розвитку енергетики України" для його винесення на розгляд на наступне засідання Кабінету Міністрів України.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект