НОВИНИ

03.12.2004 | Сенат Австралії: вирішення кризи в Україні можливо шляхом переголосування
Джерело - Obozrevatel

Посольство України в Австралії інформує, що Сенатом Австралії за пропозицією представника правлячої Ліберальної партії сенатора Г.Чепмена 2 грудня прийнято резолюцію, що стосується ситуації в Україні у зв’язку з президентськими виборами, - повідомляє прес-служби Центрального штабу Віктора Ющенка.


Прийняття цього документу є офіційною позицією Уряду Австралії, який критично поставився до результатів другого туру голосування, при цьому беручи за основу свідчення міжнародних спостерігачів з ОБСЄ, ЄС та інших міжнародних організацій.


У своїй резолюції сенат Австралії не визнає офіційні результати виборів Президента України, оголошені Центральною виборчою комісією України, оскільки вони "не можуть вважатися такими, що належним чином відображають волевиявлення українського народу".


Положеннями резолюції передбачається, що вирішення поточної політичної кризи в Україні можливо шляхом проведення переголосування в умовах транспарентності та неухильного дотримання міжнародних стандартів та принципів демократії, а саме: використання відкріпних посвідчень винятково відповідно до вимог законодавства, рівний доступ обох кандидатів до засобів масової інформації, участь міжнародних спостерігачів на всіх рівнях виборчого процесу.


В документі, що був одностайно затверджений сенатом, також міститься окреме звернення до Уряду Австралії щодо вжиття подальших кроків у контексті реалізації положень зазначеної резолюції.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект