НОВИНИ

02.06.2009 | Польське головування ЄС має працювати над посиленням оборонної складової Євросоюзу - міністр закордонних справ РП
Джерело - УКРІНФОРМ

Польське головування ЄС у другій половині 2011 року має звернути увагу на опрацювання ефективної оборонної політики Європейського Союзу. Таку думку висловив міністр закордонних справ РП Радослав Сікорський, під час зустрічі зі студентами університету в місті Бидгощ."Дипломатичну силу найбільшої економіки світу маємо підтримати військовою складовою, щоб в Європі не траплялися більше етнічні чистки, де гинуть сотні тисяч людей. Через це ми мусили просити допомогу американців, бо самотужки не могли протистояти цьому. Це не може повторитися", - відзначив Р.Сікорський, нагадуючи про події Другої світової війни. Він додав, що формування більш міцної оборонної політики ЄС є його особистою точкою зору, яка не є офіційною позицією польського уряду.


На думку головного польського дипломата, у питаннях культури, освіти, національних традицій та релігії країни Євросоюзу мають зберігати автономію і право вирішувати ці питання повинно завжди залишатися на національному рівні. "В інших аспектах, діючи в рамках Євросоюзу, ми лише придбаємо як країна",- наголосив Р.Сікорський.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9384. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект