НОВИНИ

01.06.2009 | США відмовилися від спрощеного прикордонного режиму з Канадою та Мексикою
Джерело - УКРІНФОРМ

США з 1 червня відмовилися від спрощеного режиму перетину кордонів з Канадою та Мексикою. Про це повідомило міністерство внутрішньої безпеки країни.


Для перетину південного або північного кордонів громадянам США недостатньо буде звичайного водійського посвідчення. Тепер, з 00.00 за місцевим часом понеділка (07.00 за квск) кожний американець зобов'язаний буде пред'являти паспорт або особливу американську водійську ліцензію. Для негромадян режим перетину кордону залишився незмінним.


"Метою нововведення було в умовах посилення заходів безпеки спростити процес переходу через кордон для громадян США і всіх, хто в'їжджає легально. Пред'явлення всіма, хто перетинає кордон, документів єдиного зразка дозволило б міністерству внутрішньої безпеки швидше та упевненіше встановлювати особу того, хто в'їжджає", - говориться у повідомленні міністерства.


Раніше на кордоні громадяни США усно декларували вантажі, що перевозяться, і пред'являли прикордонному офіцеру автомобільні права.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект