НОВИНИ

29.05.2009 | Єврокомісія хоче посилити фінансовий нагляд
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Єврокомісія пропонує посилити фінансовий нагляд в Європі.


Про це заявили сьогодні Президент Єврокомісії Жозе Баррозу, комісари ЄС з економічних та фінансових питань Йоакін Алмунія та з питань внутрішнього ринку і послуг Чарлі МакКріві представляючи комюніке Єврокомісії Раді ЄС та Європарламенту.


Комюніке, зокрема, передбачає створення Європейського Ради системних ризиків та Європейської системи фінансових наглядачів. Передбачається, що відповідний пакет законодавства для створення нової архітектури системи управління фінансовим ринком буду готові вже до кінця осені.


“Кращий нагляд за транскордонними фінансовими ринками є важливим з етичної та економічної точки зору”, - зазначив Президент Єврокомісії Ж.БАРРОЗУ.


“Криза продемонструвала, що існуюча система не достатньо відповідає і не належним чином для єдиного ринку фінансових послуг”, - додав комісар Ч.МакКРІВІ.


Два нових загальноєвропейських органи, на переконання Комісії, повинні будуть забезпечити контроль за фінансовими ринками на макро- та мікро-рівнях.


Єврокомісія очікує пропозицій щодо підготовки відповідних проектів законодавства на базі Комюніке до 15 липня цього року.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7699. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект