НОВИНИ

29.05.2009 | Економіка США вже не на краю безодні - Б.Обама
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Економіка США починає стабілізуватися після найгіршої за останні 20 років рецесії. "Зараз вже можна сказати, що ми не стоїмо на краю безодні. З'явився спокій, якого раніше не було", - заявив президент США Барак Обама, виступаючи на заході, присвяченому збору коштів для Національного демократичного комітету.


Як вважає американський лідер, ситуація змінилася, в основному, завдяки роботі його адміністрації, яка за перші чотири місяці зуміла зробити більше, ніж будь-яка інша адміністрація з 1930-х років.


Водночас, президент США відзначив: попри ознаки поліпшення, необхідно ще багато зробити. На його думку, у сфері фінансового регулювання необхідні масштабні реформи, які виведуть американську економіку на нормальний рівень. "І йдеться не про те, щоб вичерпати кредит за кредитною картою, накачати банки коштами і створити новий пузир, замість того, що лопнув на ринку нерухомості", - підкреслив Обама. За його словами, потрібно "створити умови для повільного, але стабільного прогресу та міцного економічного зростання".


Згідно з останніми статистичними даними, економіка США стабілізується після багатьох місяців спаду, коли безробіття сягнуло 8,9 відсотка, однак продовжує втрачати сотні тисяч робочих місць за місяць. Як передбачають аналітики, попереду Америку чекають роки високого безробіття і слабкого зростання.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект