НОВИНИ

28.05.2009 | Єхануров відбуває до Польщі
За матеріалами - УНІАН

Міністр оборони України Юрій ЄХАНУРОВ на чолі української військової делегації сьогодні відбуває з візитом до Польщі, де обговорить питання співробітництва зі своїми колегами з країн Вишеградської четвірки.


У рамках візиту у Варшаві запланована зустріч керівників оборонних відомств країн Вишеградської четвірки – Польщі, Чехії, Словаків, Угорщини, а також України.


Під час засідання у форматі “Вишеградська четвірка + Україна” міністри оборони обговорять стан і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також питання перспективних напрямів співробітництва в оборонній сфері.


Ю.ЄХАНУРОВ також проведе двосторонні переговори зі своїм польським колегою Богданом КЛІХОМ, зустрінеться з міністром закордонних справ Польщі Радославом СІКОРСЬКИМ, а також з головою Бюро національної безпеки Польщі Олександром ЩИГЛОМ.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3746. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект