НОВИНИ

27.05.2009 | США підтримали рішення Південної Кореї приєднатися до Ініціативи з безпеки в боротьбі з розповсюдженням зброї масового знищення
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки вітають рішення Південної Кореї приєднатися до Ініціативи з безпеки в боротьбі з розповсюдженням зброї масового знищення (Proliferation Security Initiative - PSI). Про це йдеться у заяві прес-служби Державного департаменту США.


Американське керівництво сподівається на плідну роботу із урядом Республіки Корея задля досягнення спільних цілей, передбачених PSI, наголошується у документі. Сполучені Штати Америки переконані в тому, що до ініціативи залучатимуться й інші учасники, аби посилити міжнародну співпрацю щодо боротьби з розповсюдженням ядерної зброї, супутніми матеріалами та системами їх доставки.


Ініціатива з безпеки в боротьбі з розповсюдженням зброї масового знищення була проголошена президентом США Джорджем Бушем 31 травня 2003 року. Головною метою програми є запобігання нелегальному переміщенню через кордони вантажів зі зброєю масового враження або компонентами для її виготовлення, обмін оперативною інформацією з цього приводу.


Офіційний Сеул оголосив про намір приєднатися до PSI в понеділок, після проведення Пхеньяном ядерных випробувань. Південна Корея стане 95-ою країною-учасником ініціативи.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект